<<<<<Polski:...Master:...Truck:...2013>>>>>>

trwa inicjalizacja, prosze czekac... GRY MMO

Ogłoszenie

trwa inicjalizacja, prosze czekac, GRY MARIO konkursy
trwa ladowanie... kolczyki Kolczyki
GRY GRY
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Dodatki Na bloga

#1 2013-02-13 08:17:54

ArvixPRO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-11
Posty: 10
Punktów :   

Kilka Pomysłów na Serwer :}

Siema,przez 1h myślałem co zrobić/usunąć/wymienić. Pomysły będę pisać w podpunktach :

1. Zawsze,gdy jest wypadek bierze ok. 20 % hp czyli gdy spowodujesz 5 wypadków stracisz twoje auto i twoje życie. Tą propozycją jest usunięcie podczas wypadków HP
2. Zmniejszyć mandaty ! Zdarza się,że policja daje 10 tysięcy mandatu i 3 punkty karne. Zamiast mieć 100 tysięcy kasy na koncie to się ma -100 tysięcy kasy...
3. Usunąć system zlikwidowaniu samochodów. Straciłem mojego sultana,którego zapłaciłem u Ziomala 50 tysięcy w komisie. Wyszedłem na 5 sekund z samochodu przyszedłem patrze a tu go niema. Jaka przyczyna ? Zlikwidowano mi samochód automatycznie.
4. Na serwerze jest bardzo dużo policji i gracze nie mogą jezdzić np. na wycieczki które organizuje pare razy codziennie,bo policja przyjedzie do nas wstawi mandat,a nawet zlikwiduje nas do stanu cywilnego.
5. Zrobić forum troszke ładniejsze,jako formułowicz którym zajmuje się robieniem darmowego forum jak te,mogę Wam zapewnić ładniejsze forum,z muzyczką OpenFM,ShoutBOXEM,Licznikiem wejść no i te co są na forum ( Moge Ziomalowi wstawić skrypty a on doda ).
6. Organizowanie przeróżnych konkursów,któremu wygrywaniem to jest kasa lub SCORE.
7. Na serwerze,gdy Was niema wchodzą "Hackerzy" z Mini Gunem,tepkają się do danej osoby i zabijają. W ten sposób gracze niemają dostępu do serwera,bo gdy logną odrazu zostaną zabici. Tą propozycją jest usunięcie Miniguna na serwerze.
8. Dodanie troszke więcej sultanów do sprzedaży ;D
9. Koło ronda piłsudzkiego na stronie autostrady >>> znajduje się blokada drogi. Gracze rozpędzeni 100 km/h walną i tracą 20% hp,5 sekund i  uszkodzeniem auta.
10. Dodanie komendy : /anim,bo jezdze na Góre Chilad z kumplami i graczmi,którzy chcą jechać niema co robić pić piwa,tanczyć itp.

To tyle myśle,że sam raz. Dzięki !

By [PFS]ArvixPRO

Offline

 

#2 2013-02-17 01:03:00

LuXeD

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kilka Pomysłów na Serwer :}

Ja sie zgadzam z Arvix

Offline

 

#3 2013-02-22 21:28:46

mumia3polak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kilka Pomysłów na Serwer :}

moim zdaniem:
teraz gram czesto i zauwazylem ze gracze na czat wpisuja ogloszenia sprzedam kupie auto lub motor wiec dobrze by bylo jakbyscie zrobili taka kom ze jak ja sie wpisze to wyskakuje okno i tam by bylo ogloszenia aktualne i dodaj ogloszenie
Dziekuje
BY mumia3polak

Offline

 

#4 2013-02-23 08:29:10

Acurakam

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-02-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kilka Pomysłów na Serwer :}

moim zdaniem:
Mozna bylo by zalozyc kazdemu graczowi dom zeby samochod mozna bylo odprowadzic do garazu.

Offline

 

#5 2013-03-01 22:03:50

Kociak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Kilka Pomysłów na Serwer :}

Ja Mam Kilka Pomysłów Myślę że się przydadzą

1.Domy Na Serwerze-O co chodzi ?-Admini Budują domy w danych przez siebie miejscach i dają cene w score
2.System Respektu-Przyda się można za niego kupić prywatny pojazd[Mod 3] Możemy nim płacić za dom
3.Prywatny Samochód-Gracz ma prywatne auto
4.Animacje-Dance,piwo,papieros itd
5.Wprowadzić system w frakcji policja-Junior,starszy policjant,Komendant,Patrol
6.Za przeklinanie na chacie kick
7.Za spamowanie 10 min Uciszenie
8.Radary-Jeśli przekroczysz daną prędkość daje 500 $ mandatu
9.Teleport /chillad-TP na gore chillad
10.Obiekty na Gorę chillad-Często są tam imprezy więc coś się przyda
11.Jeśli gracz gra pełną godzine na serwie dostaje 1000 $ 3 score
12.Frakcja Straż Pożarna -Może się przydać czasami

Mam nadzieje że spodobają się pomysły jak coś pytać Kociaka

Kociak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUstka pola namiotowe