<<<<<Polski:...Master:...Truck:...2013>>>>>>

trwa inicjalizacja, prosze czekac... GRY MMO

Ogłoszenie

trwa inicjalizacja, prosze czekac, GRY MARIO konkursy
trwa ladowanie... kolczyki Kolczyki
GRY GRY
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Dodatki Na bloga

#1 2013-02-17 08:24:55

ArvixPRO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-11
Posty: 10
Punktów :   

Chamstwo Gracza Argayn !

Witajcie,siedziałem na kompie 2h i szukałem źródła wywnioskującego "Grafiki Argayn". Obrazek,który podobno robił 3 dni i 3 noce został znaleziony na Informacji O Obrazku. Teraz kto mnie zrozumie to bd wiedział o istnieniu obrazku Argayn.

Otóż obrazek został znaleziony na stronie : https://encrypted-tbn2.gstatic.com/imag … -qSl1FalJp

Gdy patrzycie na ten link,na końcu jest tekst : /images?q=tbn:ANd9GcRhQBtxTKzqKVo2P_ZDpLaZ7O36ph8tdvCBtM8gSB-qSl1FalJp Czyli : Images - Zdjęcia ten kod ANd9GcRhQBtxTKzqKVo2P_ZDpLaZ7O36ph8tdvCBtM8gSB-qSl1FalJp  jest kod zatwierdzający obrazek który pozostał na stronie . Dodałbym Wam stronę,która zatwierdza obrazek w 80 % ale to są Prawa Autorskie.

Zdjęcie,które Prawdopodobnie zostało zrobione przez Argayn nie jest nim. A teraz wam udowodnie w 100 % -

Zdjęcie ANd9GcRhQBtxTKzqKVo2P_ZDpLaZ7O36ph8tdvCBtM8gSB-qSl1FalJp czyli Zdjęcie i Kod Obrazka który jest na stronie.

Chamstwo gracza Argayn jest spowodowane pod oszustwo a nawet Prawa Autorskie,które oszukuje,wkleja obrazek innego gracza który to on robił 2 dni i noce zostało znalezione przez Argayn,wklejenie na te forum i oszukanie że on to zrobił. Z takiego czegoś można iść spokojnie na policje w realu oczywiście,a zamieszczające kody które podaje są dowodem,że gracz Argayn znalazł na stronie. Co mu grozi za takie coś ? Spokojnie można pójść na policje,ale ja tego nie zrobie bo nie jestem chamem. Grozi mu to karą pieniężną w wysokości 500 zł,a nawet kare pozbawienia wolności. Nie chce zastraszać ale Chamstwo Gracza Argayn jest oszustwem,chamstwem i łamiący Prawa Autorskie, Dziekuje !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła